تمامى محصولات در تلگرام
کليک کنيد

کفپوش گرانول و لاستیک

کفپوش گرانول و لاستیک نوین فوم  از با کیفیت ترین انواع کفپوش گرانولی  از گرانول تایر، پودر تایر و لاستیک گرانول تولید شده و جهت استفاده در پارک ها، فضاهای عمومی، لابی و ورودی اماکن تجاری و اداری و سالن های ورزشی کاربرد دارد. این محصول به اسامی تایل گرانول ، کفپوش لاستیکی، کفپوش پارک ، لاستیک ضربه گیر و لاستیک گرانول نیز نامیده می شود. مقاومت در برابر برف ، باران ، ضربه و نور خورشید و  کیفیت ممتاز کفپوش های گرانول و لاستیکی نوین فوم، از ویژگی های کفپوش گرانول است. فوم کفپوش گرانول و ضربه گیر لاستیکی نوین فوم با استحکام و ضربه پذیری بالا و مقاومت در برابر باد، باران و اشعه های خورشید محصولی بسیار مناسب جهت استفاده به عنوان کفپوش پارک، ضربه گیر زیر دستگاههای بدنسازی، لاستیک ضربه گیر دستگاه های بزرگ صنعتی و ماشین الات، کفپوش لاستیکی مترو، فوم کفپوش باشگاه ایروبیک و بدنسازی و سایر فضاهای رو باز و سربسته می باشد.

کفپوش گرانولی تک رنگ و دو رنگ نوین فوم در دو نوع شانه تخمم مرغی و پشت صاف تولید می شود. این محصول بنا به درخواست مشتریان محترم در ابعاد مختلف ۵۰ در ۵۰ یا ۱ متر در ۱ متر و با ضخامت های ۱۰ میلیمتر ، ۲۰ میلیمتر، ۲۵ میل و ۳۰ میل تولید می شود. هرگونه سفارش و تغییر در ابعاد و مشخصات لین محصول با توجه به امکانات فنی و سفارش مشتریان امکان پذیر می باشد.

تجربه و دانش فنی متخصصین نوین فوم و اهمیت توجه به نیاز مشتریان عامی اصلی در کسب رضایت مشتریان از کفپوش گرانول نوین فوم می باشد. این محصول که به عناوینی مانند کفپوش لاستیکی، گرانول، کفپوش پارک و لاستیک ضربه گیر کفپوش نیز نامیده می شود با کیفیت عالی و دوام بالا در برابر آب و آفتاب به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

انواع کفپوش گرانول و لاستیکی را می توانید به صورت آنلاین در همین صفحه یا صفحه سفارش محصول سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کفپوش گرانولی، دریافت نمونه و خرید کفپوش گرانول و لاستیک و مشاوره رایگان با مشاورین فنی نوین فوم تماس بگیرید.

 

 تصاویر کفپوش گرانول و لاستیک نوین فوم

 

مشخصات کفپوش گرانول و لاستیک نوین فوم

ضخامت20 میلی متر30 میلی متر40 میلی متر
ابعاد (سانتی متر)100 در 100100 در 100100 در 100
50 در 5050 در 5050 در 50
سفارش

لطفا صبر کنید
تماس بگیرید

با یک تماس محصول خود را سفارش دهید

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نوین فوم تماس بگیرید و محصول خود را تلفنی سفارش دهید.

همراه: 09121611978

با ما تماس بگیرید

لطفا صبر کنید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
محصولات پیشنهادی