پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

یک عمر ایمنی با استفاده از تشک های تاتامی رزمی

مرداد ۱۹, ۱۳۹۶
نوین فوم

مهم نیست یک هنر مند هنر های رزمی هستید یا فقط یک کودک تازه کار؛ اگر یک تشک تاتامی رزمی با کیفیت استاندارد نداشته باشید که روی آن تمرین کنید خودتان و سلامتیتان را به خطر می اندازید. ممکن است شما ورزش های رزمی را به دلایل مختلف انجام دهید که یکی از انها داشتن سبک زندگی فعال و سالم است. چگونه می توانید مطمئن شوید که می توانید برای طولانی مدت این کار روتین را انجام دهید؟ شما هر کاری را که لازم باشد انجام می دهید که مطمئن شوید آسیب نمی بینید و  این به معنی انتخاب تجهیزات مناسب مثل تاتمی رزمی مناسب و استاندارداست.

تاتامی رزمی

به باشگاهی که شما یا فرزندتان دارید در آن ورزش های رزمی مانند تکواندو، کاراته یا جودورا از استاد خود می آموزد فکر کنید. آیا استاد از شما می خواهد که بر روی زمین سفت تمرین کنید؟ قطعا اگر مربی خوبی باشد این را از شما نمی خواهد. شما بر روی حداقل یک فوم تشک تاتامی هنر های رزمی EVA به ضخامت ۰٫۵ اینچ تمرین می کنید. احتمالا آنها مانند تشک های هنر های رزمی شیار دار هستند. اما چرا از سطحی با شکل خاص استفاده می شود؟ شیار های بر روی سطح در واقع سطح تشک های واقعی که از کاه برنج درست می شود را شبیه سازی می کنند که استادان هنر های رزمی اولیه از آنها استفاده می کردند. این تشک ها به شما امکان کشش و تعادل بهتر را می دهد. بنابراین، تشک های هنر های رزمی ما؛ بدون توجه به این که چه ضخامتی را انتخاب می کنید؛ همان سطح شیار دار را به همان دلیل ذکر شده دارا خواهند بود. سر خوردن حین تمرین یا مسابقه چیزی نیست که شما دوست داشته باشید، بنابراین این سطح شیار دار تشک های تاتامی ما به شما کم می کند که دغدغه یا نگرانی ای از این موضوع نداشته باشید.

خصوصیات تشک تاتامی رزمی

کفپوش تاتامی رزمی از فوم نرم و ضربه گیر ساخته شده است.  تشک های کفپوش  تاتامی هنر های رزمی باشگاه شما ممکن است کوچک یا بزرگ باشند. بسته به فضایی که پوشش می دهند. به طور واضح شما می توانید با تشک های بزرگ سریع تر فضای خود را پوشش دهید، اما اگر فضایتان بزرگ نیست، سایز استاندارد یک متر در یک متر تاتامی های ورزشی و رزمی مناسب خواهد بود. زمانی که آماده اید فضای جدیدی را به خانه برای تمرینتان اضافه کنید، مساحت مورد نظر را در نظر داشته باشید. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که آیا کودکان قرار است از این تاتامی ها استفاده کنند یا خیر.ممکن است برای افراد با تجربه بالا در هنر های رزمی نیازی به پد اضافه نباشد اما بچه ها به محافظت بیشتری نیاز دارند. اگر بچه ها قرار است از این تشک ها استفاده کنند، یک تشک تاتامی ۲ سانت یا ۲۵ میل را در نظر داشته باشید یا بیشترین محافظت از انها به عمل بیاید.

هنگامی که بالشتک تاتمی کافی دارید و می توانید کشش کافی را در خانه به دست بیاورید، می توانید مطمئن باشید که توانسته اید محافظت و ایمنی را تضمین کنید. شما می خواهید تمرینتان یک عمر دوام داشته باشد، بنابراین مطمئن شوید که تشک های تاتامی رزمی هنر های رزمی خریداری شده می توانند این کارکرد را برای شما داشته باشند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *