پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

تشک کشتی

تشک کشتی نوین فوم ساخته شده از فوم ریباند بسیار متراکم و با رویه رنگی محصولی استاندارد برای تجهیز سالن های کشتی می باشد. از اهداف نوین فوم ارائه تشک کشتی استاندارد و با کیفیت با قیمت منتسب می باشد. فوم ارایه تشک کشتی نوین فوم با ابعاد سنگین با وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم تولید می گردد. همچتین نوع سبک تری از تشک کشتی نیز با فوم ایکس پی ای کراسلینک  و وزن بسیار سبک تر تولید می گردد که ضد تعرق بوده و علیرغم داشتن استحکام بالا به راحتی جابه جا می شود. تشک های کشتی نوین فوم دارای ضخامت ۴و ۵ و ۶ سانت بوده و در ابعاد استاندارد ۱۰ در ۱۰ تولید میشود. امکتن تولید تشکهای کشتی در ابعاد کوچکتر تیز وجود دارد.

تشک کشتی نوین فوم از فوم ریباند بسیار مرغوب و با رویه کانتینری یا سفارشی ایرانی یا خارجی بسته به سفارش مشتری تولید می شود. تین محصول در ابعاد و طرحهای مختلف تز بیش از یک دهه پیش تولید شده و مورد استقبال فدراسیون و ورزشکتران کشتی در سراسر ایران قرار گرفته است. علاوه بر این تشک کشتی نئین فوم به عنئان محصولی صادراتی بارها به کشورهای خترجی همسایه ایران مانند عراق، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و افغانستان نیز صادر شده است.

کیفیت تشک کشتی نوین فوم بسیار بالا  در رنگهای مختلف با حمل در سراسر کشور میباشد . در صورت نیاز نصاب تشک معرفی میگردد. شرکت امکان صادرات به تمام جهان را دارا میباشد

ابعاد تشک کشتی

 

فدراسیون بین المللی کشتی ابعاد استاندارد قطر ۱ متر در دایره کوچک و ۷ متد در دایره اصلی را به عنوان سایز مورد تایید جهانی معرفی می کند. تشک هتی مورد تایید فیلا تنها تشک های قابل استفاده در مسابقات المپیک و بین المللی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ، ابعاد و قیمت تشک، تشک جودو و سایر کفپوش های ورزشی با مشاورین نوین فوم تماس بگیرید.

 

 

[ratings]

 

محصولات پیشنهادی