پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

آدمک کشتی

آدمک کشتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات کشتی در کشورهای صاحب کشتی می باشد. کشتی یکی از ورزش های کهن ، سابقه دار و محبوب در سر تا سر جهان می باشد. در کشور عزیزمان ایران کشتی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخور دار است و یکی از ورزش های محبوب، پر طرفدار و مدال آور می باشد. نوین فوم مفتخر است با ارایه انواع تجهیزات کشتی به کستی گیران و اساتید فن قدمی در زمینه رشد و اعلای ورزش کشتی بر می دارد.

در ورزش کشتی از آدمک تمرینی کشتی به عنوان حریف فرضی استفاده می شود. می توان فنون رزمی و تکنیکی کشتی را روی حریف فرضی اجرا کرد. در حقیقت از نظر کاربردی آدمک کشتی همان نقشی را در ورزش کشتی دارد که کیسه بوکس در بوکس و ورزش های رزمی.

این محصول مانند حریف واقعی دارای بدنه ، دست و پا می باشد. ابعااد مختلف آدمک کشتی از ۷۰ سانت متر تا ۱۸۰ سانتی متر توسط نوین فوم تولید و عرضه می گردد. این محصول به کشتی گیر اجازه می دهد بصورت متنوع در تمرین خود تغییرات و فنون خود ایجاد کند و در تمامی سبک های کشتی از آن استفاده کند.

مشخصات آدمک کشتی نوین فوم:

  • جنس: چرم طبیعی
  • بدنه: پر شده از فوم ریباند آسیابی یا الیاف پلی اتیلنی ضد تعرق
  • ابعاد: ۷۰ سانتی متر، ۸۰ سانتی متر ، ۱۰۰ سانتی متر، ۱۱۰ سانتی متر، ۱۴۰ سانتی متر ، ۱۷۰ سانتی متر، ۱۸۰ سانتی متر
  • دارای بهترین درجه کیفیت و مرغوبیت
  • تولید ملی، ساخت دستان پر توان صنعت گران ایرانی

نوین فوم طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات کشتی از جمله تشک کشتی ، طناب، آدمک تمرینی ، تشک کشتی رولی و سایر محصولات مرتبط را تولید و عرضه می نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره آدمک کشتی ، اطلاعات فنی، سفارش و خرید تجهیزات کشتی و قیمت تشک کشتی و آدمک تمرینی کشتی همین امروز با مشاورین نوین فوم تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

 

[ratings]

 

[iphorm_popup id=”5″ name=”فرم پیش فرض”]سفارش[/iphorm_popup][iphorm_popup id=”6″ name=”تماس با ما”]تماس بگیرید[/iphorm_popup]
محصولات پیشنهادی