پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

چمن مصنوعی

امروزه به علت کاربرد متنوع و مصارف چمن مصنوعی، از این محصول به عنوان جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی نام برده می شود. بر همین اساس، بسیاری از فضاهای ورزشی و غیر ورزشی، متناسب با نوع نیاز و نحوه کاربری، از چمن مصنوعی در طیف گسترده ای استفاده به عمل می آورند. به طور معمول، در فضاهایی که شرایط مناسب برای رشد و نگهداری چمن طبیعی، میسر نباشد، استفاده از چمن مصنوعی در دستور کار قرار می گیرد.

چمن مصنوعی جایگزینی مناسب برای چمن طبیعی و با مزایای فراوان نسبت به آن می باشد. این چمن بسیار مقاوم تر و متراکم تر و به نسبت چمن طبیعی نیازمند نگهداری کمتر می باشد. این محصول در استادیوم های ورزشی، زمین گلف و مینی گلف، چمن مصنوعی فوتبال، چمن فوتسال، باغ و فضای سبز، چمن میادین شهرها، حاشیه اتوبانها و بزرگراه ها، کفپوش زمین بازی کودکان، کناره استخرها و بسیاری موارد دیگر. همچنین این کفپوش یکی از تجهیزات خانه بازی و مهدکودک نیز به شمار میرود. نوين فوم از چندی پیش اقدام به فروش چمن مصنوعی با قیمت مناسب و کیفیت برتر نموده است. چمن مصنوعی

در ساليان اخير فن آوری ساخت و تولید چمن مصنوعی پيشرفت های چشمگيری داشته است. چمن های ارایه شده توسط نوین فوم ساخت بهترین شركت های معتبر و شناخته شده ی بین المللی و دارای بالاترین کیفیت و مرغوبیت می باشد. چمن های تزيينی, چمن های پايه كوتاه ويژه زمين های تنيس و هاكی و چمن های پايه بلند مخصوص زمين های فوتبال با ضخامت , ارتفاع و رنگ های گوناگون از جمله محصولات ارایه شده توسط نوین فوم می باشد. چمن های مصنوعی را بسته به وسعت زمين و نوع زير سازی می توان روی سطوح خاكی يا آسفالت نصب كرد. تیم نصب نوین فوم عملیات نصب چمن و خدمات پس از فروش را نیز انجام می دهد.

انواع چمن مصنوعی

 • چمن مصنوعی فوتبال و فوتسال: این نوع محصول که برای زمین های فوتبال و  فوتسال مورد  استفاده قرار می گیرد نیازمند زیر سازی بتنی، سیمانی یا آسفالت میباشد. برای نصب این محصول  باید زیر سازی صاف و یکدستی را ایجاد کرد و پس از آن متریال مخصوص کفپوش فوتسال از جمله  شک پد و ژئوتکستایل و دیگر متریال با چسب های خاص را قرار داد. نوع بافت و رنگ چمن و خط کشی آن نیز از سایر مواردی می باشذ که نیاز به تبحر و تجربه نصاب دارد. بسته به نقشه زمین چمن خطوط سفید این خطوط می توانند جداگانه برش داده شده و نصب شود یا توسط کامپیوتر طراحی شوند.
 • چمن مصنوعی تزیینی: این محصول بیشتر مناسی استفاده های تزیینی می باشد. :کاربرد آن در باغ ها ، ویلا ها ، فضاهای باز تالار و مهد کودک و مدارس می باشد. علاوه بر چمن مصنوعی مناسب استفاده در مهد کودک نوین فوم تولید و عرضه مستقیم انواع کفپوش مهد کودک و کفپوش اتاق کودک را نیز به عهده دارد. همچنین ترکیب چمن مصنوعی با دیوارپوش طرحدار مهدکودک بسیار زیبا و چشمگیر می شود.

چمن حیاط مدرسه

 کاربرد چمن مصنوعی

قیمت مقرون به صرفه و عدم نیاز به آب و هزینه های نگهداری پایین، خرید و  کاربرد چمن مصنوعی را با روند رو به رشدی همراه ساخته است. بدون تردید، زیبا سازی و ارتقای جذابیت بصری به ویژه در محیط های عمومی، برای افزایش روحیه و نشاط مردم، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بر همین اساس، استفاده از این محصول در مراکز و میدان های سطح شهر، در زمره مصارف چمن مصنوعی قرار دارد. از سوی دیگر، کاربرد و استفاده از این محصول را در محیط های مسکونی نیز نمی توان نادیده گرفت. غالباً پشت بام های واحدهای مسکونی، به عنوان مکانی بلا استفاده و بدون کاربرد در نظر گرفته می شوند.چمن مصنوعی در طراحی ویلا و محوطه باغ مورد استفاده فراوانی دارد.  استفاده از چمن مصنوعی برای پوشش سطح پشت بام ها، علاوه بر زیبایی و جذابیت این محیط ها، یک فضای صمیمانه و دلنشین را در اختیار افراد قرار می دهد. به همین جهت، از مصارف چمن مصنوعی می توان به پوشش و تزئین پشت بام ها اشاره نمود.

از مهم ترین مصارف چمن مصنوعی می توان به پوشش سطح زمین اشاره نمود. در گذشته استفاده از چمن مصنوعی فقط محدود و محصور به محیط های ورزشی و ورزشگاه ها میشد. با گذشت زمان و متاثر از رشد فناوری و به تبع آن، تغییر سبک زندگی مردم، استفاده و کاربرد چمن مصنوعی نیز با تغییر و تحولات گسترده ای همراه شد. بر این اساس، مصارف چمن مصنوعی علاوه بر فضاهای ورزشی، برای زیبایی سازی و افزایش جذابیت بصری محیط های اداری، تجاری، آموزشی و مسکونی نیز مورد توجه واقع گردید. امروزه و در اثر تحولات به وجود آمده در این عرصه، نسل جدیدی از چمن های مصنوعی پا به عرصه وجود گذاشته است که به نحو مطلوب نیازهای شکل گرفته در این زمینه را برآورده می سازد. از دیگر مصارف چمن مصنوعی، استفاده از این محصول در عرصه دکوراسیون داخلی و به منظور زیباسازی فضای مد نظر می باشد.

از دیگر موارد کاربرد این محصول، در تراس ها و بالکن های واحدهای مسکونی می باشد.همچنین این محصول به عنوان یکی از تجهیزات مهدکودک و پوشش زمین بازی کودکان در مهد، خانه بازی و منازل، زیبایی و جذابیت قابل توجهی را برای این فضاها به ارمغان می آورد. با نگاهی ریز بینانه و دقیق به سطح شهر، ردپای چمن مصنوعی به منظور زیباسازی میدان های شهر، حاشیه اتوبان و بزرگراه ها، به نحو ملموس و مشهود به چشم می خورد. از دیگر مصارف چمن مصنوعی، می توان پوشش حیاط خانه ها و همینطور کناره استخرها را عنوان نمود

چمن فوتبالیمصارف چمن مصنوعی در ورزش

عمده ترین مصارف چمن مصنوعی به ورزش و فضاهای ورزشی اختصاص دارد. چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی، به علت استقامت و دوام بیشتر، به عنوان یک کفپوش باکیفیت و مرغوب در حیطه ورزش مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین مقاومت و تراکم مطلوب چمن مصنوعی، استفاده از این محصول را در فضاهای ورزشی بیش از پیش رونق بخشیده است. غالباً در زمین های ورزشی که در شرایط نامساعد جوی قرار داشته و امکان استفاده از چمن طبیعی، فراهم نمی باشد، استفاده از چمن مصنوعی راهکار کاربردی و قابل توجهی به شمار می رود. از کاربردهای گسترده و مصارف چمن مصنوعی در عرصه ورزش می توان به استفاده در زمین های اسکی و هاکی روی چمن، ورزش های همگانی، بدمینتون، بیس بال، راگبی، تنیس، گلف و فوتبال، اشاره نمود. طول عمر بالا، استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف، یکنواخت و یکدست بودن سطح زمین، کاربری و ایمنی بالا، کاهش در هزینه های نگهداری، صرفه جویی در مصرف آب و ایجاد جذابیت و زیبایی بصری، از دیگر مزیت ها و مصارف چمن مصنوعی تلقی می گردد. همچنین قیمت مقرون به صرفه چمن مصنوعی، نگاه ها و توجهات متولیان امور ورزش را بر استفاده از این محصول معطوف ساخته است.

مزایای چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی

از دیرباز چمن طبیعی یکی از اصلی ترین قسمت های فضاهای سبز خانگی و عمومی بوده است. فارغ از زیبایی شناسی بصری، چمن های طبیعی به عنوان یک فضای مناسب برای کودکان و حیوانات خانگی به کار می روند. امروزه به لطف پیشرفت های فنی و تکنولوژیکی ما می توانیم یک زمین چمن طبیعی واقعی یا چمن مصنوعی داشته باشیم. اما تفاوت اصلی بین این دو چیست و کدام یک بهتر به دیگری ارجحیت دارد؟
تصمیم گیری بین چمن مصنوعی یا چمن طبیعی چیزی است که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند. برای کمک به شما در تصمیم گیری که کدام یک از آنها برای شما مناسب است ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید . 

مزایای چمن مصنوعی:

 • حذف و کاهش هزینه های آماده سازی و نگهداری زمین
 • قابلیت استفاده همیشگی و دایمی در تمام مناطق و شرایط آب و هوایی
 • قابلیت بازی مناسب در برف، سرما و بدو نیاز به زمان تنفس چمن
 • یکنواختی سطح زمین در تمام ابعاد
 • صرفه جویی در مصرف آب با توجه به مصرف آب فراوان چمن طبیعی و صرفه جویی در مصرف آب
 • هزینه های پایین نگهداری
 • قابلیت استفاده و حل مشکل گل آلوده شدن در هنگام بارش برف و باران
  خرید چمن مصنوعی

کاهش هزینه ها

استفاده از چمن مصنوعی در اماکن مختلف باعث می شود، تا هزینه های مربوطه تا حد زیادی کاهش یابند و به کار گرفتن آن ها در مکان های ورزشی، تفریحی، گردشگری، پارک ها و حتی محیط های فرهنگی آموزشی، توجیه منطقی و اقتصادی پیدا کند. همان طور که می دانید پرورش چمن طبیعی، هزینه های بسیار زیادی را با خود به همراه می آورد که از میان آن ها می توان، به هزینه های خرید بذر، آبیاری، وجین کردن، اصلاح و رسیدگی بعد از رویش چمن اشاره کرد. چمن مصنوعی از تمامی این هزینه ها بی نیاز است و یکی مهم ترین مزیت های استفاده از چمن مصنوعی، صرفه ی اقتصادی است که با خود به همراه می آورد.

زیبایی و یکنواختی زمین

از دیگر مزایای چمن مصنوعی، یکنواختی و زیبایی است که به زمین مورد نظر می بخشد. یکی از مهم ترین نگرانی های افراد در چمن کردن برخی زمین ها، ناهمواری های زمین مورد نظر و چاله های موجود در آن است. با استفاده از چمن مصنوعی می توانید، با تمام این ناهمواری مقابله کرده و زمینی صاف و یکدست را به وجود آورید. این ویژگی به ویژه در زمین های ورزشی و زمین های بازی کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مورد توجه کارفرمایان بسیاری قرار می گیرد.

چمن مصنوعی

دوام و ماندگاری بالا

یکی از مهم ترین مزیای استفاده از چمن مصنوعی، دوام و ماندگاری آن در طولانی مدت است. همان طور که می دانید چمن طبیعی در بهترین شرایط آب و هوایی نیز، دارای محدودیت های بسیار می باشد و استفاده از آن برای مدتی نسبتا کوتاه امکان پذیر است. برای مثال زمین فوتبالی که با چمن طبیعی پوشانده شده است، قابلیت استفاده به مدت ۳۵۰ ساعت در سال را دارد. این در صورتی است که زمین فوتبالی با پوشش چمن مصنوعی، از چنین محدودیت هایی فارغ است و این امکان را برای افراد به وجود می آورد تا مدتی طولانی از آن استفاده نمایند.

سازگاری بالا با شرایط آب و هوایی

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین مولفه هایی که در پرورش چمن طبیعی مورد توجه قرار می گیرد، شرایط آب و هوایی منطقه ی مورد نظر است و همین مساله باعث شده است تا بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف جهان، به خاطر شرایط جوی حاکم بر منطقه نتوانند، از چمن طبیعی در زمین های ورزشی خود بهره مند گردند. روی کار آمدن چمن مصنوعی باعث شده است تا چنین مشکلاتی که وابسته به شرایط اقلیمی و آب و هوایی هستند، بر طرف گردند و تمامی شهرها و کشورهای جهان بتوانند، زمین های مورد نظر خود را در هر مقیاسی با چمن مصنوعی بپوشانند.

صرفه جویی در مصرف آب

از دیگر مزایای چمن مصنوعی، صرفه جویی در مصرف آب است. چراکه این محصول نیازی به آبیاری ندارد و این مساله در کشوری همچون ایران که با معضل بی آبی مواجه است، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همین مساله باعث شده است تا استفاده از چمن مصنوعی در بسیاری از شهرها و کشورهای جهان، جایگزین استفاده از چمن طبیعی گردد و بسیاری از موسسات، سازمان ها، ورزشگاه ها و مدیران شهری، استفاده از این محصول در ابعاد و اندازه های مختلف را، در اماکن مختلف ترویج دهند.

چمن مصنوعی

همان طور که می دانید، کاربرد چمن مصنوعی بسیار متنوع است و این طور نیست که تنها در زمین های فوتبال مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از چمن مصنوعی در بسیاری از پارک ها، زمین های بازی، اماکن تفریحی، اماکن گردشگری و حتی محیط های آموزشی رایج و متداول است. چمن مصنوعی بستری نرم و انعطاف پذیر را برای انجام انواع فعالیت ها فراهم می نماید و کیفیت فضای مورد نظر را، تا حد زیادی ارتقا می بخشد. علاوه بر آن تمام ویژگی ها و مزایای ذکر شده در خصوص استفاده از چمن مصنوعی باعث می گردد که این محصول، به اولین اولویت افراد در پوشاندن زمنی تبدیل شده و به محصولی پر طرفدار در شهرها و کشورهای مختلف جهان تبدیل گردد. افراد با اندازه گیری ابعاد زمین مورد نظر به راحتی می توانند، چمن مصنوعی دلخواه خود را خریداری نموده و با پرداخت هزینه ی نصب آن در زمین مورد نظر، تا سال های طولانی از مزایای آن بهره مند گردند.

قیمت انواع چمن مصنوعی

انواع مختلف چمن مصنوعی

چمن مصنوعی زیبایی یک تراس یا بالکن را بسیار آسان می کند. همچنین یک روش مناسب برای نگهداری آسان کف در زمین های بازی ، زمین های ورزشی یا حتی باغ یک خانه است. قبل از آنکه خصوصیات چمن مصنوعی را بررسی کنیم لازم است تا در مورد انواع مختلف چمن مصنوعی با رویکرد مکان استفاده ای که دارند بپردازیم و در نهایت خصوصیاتی که می بایست داشته باشند خواهیم پرداخت.

چمن مصنوعی برای باغ و ویلا

به عنوان یک جایگزین واقعی برای چمن طبیعی ، چمن مصنوعی کاربرد بسیاری در طراحی ویلا مخصوصا محوطه سازی باغ و ویلا دارد. این محصول مزیت عدم نیاز به هرگونه چمن زنی را ایجاد می کند و می توان آن را در مکان هایی با نور خورشید کم قرار داد. ایده آل این است که چمن بلند را انتخاب کنید ، یعنی با برشی بیشتر از ۵۰ میلی متر. نتیجه یک چمنزار با موهایی خواهد بود که تمایل دارند مانند چمن دراز بکشند.

برخلاف بالکن یا تراس، یک باغ به طور کلی از فضای وسیع تری بهره مند می شود. همچنین غالباً با درختان کاشته می شود و به طرز مطبوعی از آن منظره پر می شود اگر زیبایی و واقع بینی برای شما مهم است، چمن مصنوعی با رشته های بلند را انتخاب کنید که این خود یکی از خصوصیات چمن مصنوعی می باشد که برای باغ می بایست در نظر گرفته شود.

چمن مصنوعی ویلا

کفپوش بالکن و تراس

این کفپوش استفاده زیادی برای پوشاندن کف تراس و بالکن دارد. نکته مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد جریان آب باران است. برای اینکه آب در زمین چمن مصنوعی موجود در چمن راکد نماند، لازم است چمنی را انتخاب کنید که دارای نفوذ پذیری بیشتر از ۶۰ لیتر در دقیقه و در هر متر مکعب باشد. برای زیبایی یک بالکن یا تراس، انتخاب چمن مصنوعی با توده کوتاه مناسب تر است. درواقع این مورد به ویژگی و خصوصیات چمن مصنوعی بالکن و تراس اشاره دارد.

چمن بالکن تزیینیکفپوشی برای زمین های بازی

از خصوصیات چمن مصنوعی که قرار است در مناطق بازی نصب شود این است که، لازم است که چمن با موی کوتاه را ترجیح دهید و مهمتر از همه، باید از مقاومت در برابر پارگی آگاه باشید. در این مکان ها، چمن های منظم، حتی در برابر سقوط قرار می گیرند و باید با گذشت زمان مقاوم باشند. مقاومت در برابر کشش نیز با نیوتن اندازه گیری شود. برای موثر بودن، چمن مصنوعی باید قدرتی بیش از ۸۰ نیوتن داشته باشد تا خیلی زود پره های چمن خود را از دست ندهد. مدلهای قدیمی مخصوصاً برای زمینهای بازی مناسب هستند. آنها حاوی شن و ماسه هستند، که کمک می کند تا سقوط کودکان خردسال کاهش یابد.

چمن مصنوعی برای زمین های ورزشی

برای استفاده در زمین های ورزشی، چمن مصنوعی کاملاً باید دارای رشته های کوتاه باشد. ابعاد آنها کمتر از ۵۰ میلی متر است و بیشتر از یک علفزار فرش به نظر می رسد مانند رشته های بلند. در اینجا نیز باید در مورد مقاومت در برابر پاره شدن با توجه به بازی فوتبال یا غیره در این زمین مصنوعی هوشیار باشیم. این چمن ها همچنین با گرانول لاستیک که همان ماده تشکیل دهنده کفپوش لاستیکی رولی است پر شده است. بنابر این به بازیکنان این امکان را می دهد تا احساسی مشابه بازی در زمین های طبیعی را تجربه کنند و به تجربه و حس چمن واقعی دست پیدا کنند.چمن ورزشی

کفپوشی مناسب برای سگ و گربه و حیوانات خانگی

از دیگر خصوصیات چمن مصنوعی این پوشش کاملا مناسب حیوانات خانگی است. بدون خطر برای آنها (بدون آلرژی ، بدون مسمومیت …) ، و هیچ خطری برای خود چمنبوجود نخواهد آمد. چه یک باغ کوچک و چه یک باغ بزرگ باشد، استفاده از چمن مصنوعی به عنوان کفپوش سگ ، گربه و حیوانات خانگی  یک راه حل عالی برای جلوگیری از گل و لای ، گودال ها ، حشرات و علف های هرز مضر است .همراهان چهار پا (سگ ، گربه ، یا…) از داشتن این فضای جدید برای بازی و آرامش لذت خواهید برد و شما دیگر نیازی به تمیز کردن چاپ پنجه در خانه نخواهید داشت.

باران شدید ، آیا این مشکلی است؟

یکی دیگر از خصوصیات چمن مصنوعی خوش فرم این است که،  هر ۱۵ سانتی متر یک سوراخ دارد. این قاب چمن به طور منظم سوراخ می شود تا جریان منظم و همگونی از آب باران فراهم شود. بنابراین این پوشش نفوذپذیری طبیعی کف شما را تغییر نخواهد داد. بنابراین لازم است که بررسی کنید که آیا مانعی در تخلیه خوب وجود دارد یا خیر و یا قبل از نصب راه حل رضایت بخشی ارائه دهید.

آیا مبلمان باغ می تواند به چمن مصنوعی آسیب برساند؟

این محصول در طراحی روف گاردن و طراحی محوطه ویلا استفاده فراوانی دارد. در واقع محدودیت وزن یا توصیه خاصی در این مورد وجود ندارد که باز همین خود به نمونه ای از خصوصیات چمن مصنوعی و انواع آن اشاره دارد. اگر به طور تصادفی ، مجبور شوید عناصر خاصی را جابجا کنید ، رشته هایی را می بینید که در زیر هر مکان قرار دارند. شما فقط باید آنها را با جارو صاف کنید تا چمن خود را به شکل اولیه خود برگردانید. تا آنجا که ممکن است ، ما حتی به شما توصیه می کنیم که چمن های خود را در اطراف عناصر باغ خود (گلدان ها / گلدان ها و غیره …) نبرید.

چمن مصنوعی مرغوبچگونه یک چمن مصنوعی خوب انتخاب کنیم؟

از خصوصیات چمن مصنوعی در مورد خرید آن بودجه ای است که باید بتوانید آن را سودآور کنید. برای این کار سرمایه گذاری از خرید روی یک چمن مصنوعی با کیفیت بسیار مهم است. تراکم ، ظاهر ، استاندارد و مقاومت ، همه چیز باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا در طولانی مدت از یک چمن مصنوعی زیبا لذت ببرید. آیا می پرسید که چگونه چمن مصنوعی مناسب را انتخاب کنید؟ نوین فوم به شما نکاتی را گوشزد میکند تا مطمئن شوید اشتباه نمی کنید!

رعایت ملاک های دقیق کیفیت، به لطف این خصوصیات چمن مصنوعی است که مطمئناً با داشتن یک ارائه بی عیب و نقص سرمایه گذاری ماندگاری خواهید کرد.معیارهای زیادی برای یافتن چمن مصنوعی خوب وجود دارد. چندتایی این جاست :

 • گواهینامه ISO 9001
 • 10 سال گارانتی کارخانه UV
 • M2 طبقه بندی شده برای مقاومت در برابر آتش
 • مقاوم در برابر کلر
 • در هر متر مربع حداکثر ۴۸۰،۰۰۰ الیاف
 • مقاومت در برابر پارگی بیشتر از ۵۰N
 • نفوذ پذیری اجازه دهد تا بیش از ۶۰ لیتر آب در متر مکعب در ۱ دقیقه جریان یابد.

از دیگر ویژگی ها و خصوصیات چمن مصنوعی که کاملا بارز می باشد این می باشد که، آنها را می توان با همه قیمت ها و انواع مختلف یافت. بنابراین لازم است بدانید که چگونه تعادل مناسبی بین کیفیت و بودجه اختصاص یافته پیدا کنید.یک چمن بسیار سبز و یکنواخت، بدون علف های هرز، تشکیل شده از دانه هایی که برای هدفی زیباشناختی، عملی و اکولوژیکی انتخاب شده اند. امروزه دیگر هیچ فضای عمومی یا استادیومی وجود ندارد که از چمن مصنوعی ساخته نشده باشد.

دوام چمن مصنوعی

چمن مصنوعی برای ماندگاری ساخته شده است. چمن مصنوعی که اغلب به دلیل دوام مشهور است، با این وجود یک پوشش بیرونی پایدار و بادوام است به شرطی که با دقت انتخاب شود.

نتیجه

در نوین فوم ، ما تقریباً ۱۵ سال است که چمن مصنوعی می گذاریم و می دانیم که نصب بی عیب و نقص به دانش خاصی نیاز دارد. بسته به ماهیت پروژه و مهارت های هر فرد، سپردن نصب چمن مصنوعی خود را به یک حرفه ای، ممکن است عاقلانه باشد. مانند هر تجارت ، دشواری یافتن مروارید کمیابی است که بتواند پروژه شما را در قوانین هنر انجام دهد.

آیا به دنبال یک چمن مصنوعی رشته کوتاه یا بلند برای فضای سبز منظره خود هستید؟ با ما تماس بگیرید. چمن های ما راحتی شما را در تمام فصول فراهم می کند و به نگهداری روزانه خاصی احتیاج ندارند. نصب و استفاده از چمن مصنوعی بازی آفرین به معنای سرمایه گذاری در یک محصول ۱۰۰٪ با کیفیت است که خود گویای بر نمونه ای از خصوصیات چمن مصنوعی که با قیمت مناسب عرضه می کنیم می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کفپوش ورزشی ، نصب چمن و ارایه خدمات ، نصب چمن مصنوعی و پشتیبانی این محصول و کسب اطلاع درباره قیمت انواع چمن با کارشناسان نوین فوم تماس بگیرید.

 

تصاویر چمن مصنوعی نوین فوم

 

محصولات پیشنهادی