پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

دیوارپوش مهدکودک

ایمن‌سازی دیوار مهدکودک با دیوارپوش مهدکودک

فوم‌های ضربه‌گیر دیوارپوش از جمله محصولاتیست است که می‌تواند محیط بازی کودکان را به محیطی امن، زیبا و دلچسب تبدیل کند. اگر در صدد تاسیس خانه بازی یا مهد کودک هستید دیوارپوش مهدکودک یکی از الزامی ترین محصولاتیست که باید تهیه کنید. نوین‌فوم پیش از این با فوم‌های تاتامی، به کف مهدکودک‌ها و اتاق‌های بازی کودکان شما، نرمی و گرمی و در عین حال زیبایی را هدیه کرده است. هر چند فوم‌های تاتامی برای پوشش دیوارها نیز مناسب هستند. اما اینک نوین‌فوم فوم‌ دیوارپوش مهدکودک برای خانواده‌ها و مهدکودک‌ها به ارمغان آورده است. در ادامه این مطلب با انواع فوم دیوارپوش مهدکودک طرحدار و رنگی ساده و خصوصیات آنها آشنا می شود.

مزایای دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک

 

  1. ضخامت و تراکم بالا

فوم‌های دیوارپوش مهدکودک، با ضخامت و تراکم بالا، قابلیت ضربه‌گیری بسیار بالایی دارند. دیوار سخت و خشن گچی و سیمانی وقتی با فوم‌های دیوارپوش، پوشیده شود به سطحی نرم و ضربه‌گیر تبدیل می‌شود. وقتی دیوار اتاق کودک، دیوارهای مهدکودک و اتاق‌های بازی کودک با فوم‌های دیوار پوش پوشانده شوند، والدین و مربیان می‌توانند مطمئن باشند که برخورد کودکان با دیوار هرگز به ایشان آسیب نخواهد زد.

  1. طرح‌ها و رنگ‌های شاد و جذاب

دیوارپوش مهدکودک علاوه بر ایمن سازی دیوار مهدکودک به زیبایی و جذابیت محیط مهدکودک نیز می‌افزاید. دیوارپوش‌ مهد کودک نوین‌فوم با طرح‌های شاد و زیبا برای کودکان در اندازه‌های گوناگون و به صورت رول تولید و عرضه می‌شود.

نوین‌فوم دیوارپوش‌های مهدکودک در در نوع فوم ساده و طرح‌دار تولید و عرضه می‌کند. فوم دیواری ساده و بدون طرح در رنگ‌های متنوع و گوناگون تولید می‌شود. این نوع دیوارکوب برای پوشاندن دیوارهای منزل و اتاق کودک، بسیار مناسب است. استفاده از این دیوارپوش‌ها موجب ایمن‌سازی دیوار اتاق کودک می‌شود.

نوع طرح‌دار در طرح‌های مورد علاقۀ کودکان به شکلی زیبا و شاد تهیه می‌گردد که عموماً از این دیوارپوش‌ها برای پوشش دیوارهای مهدکودک و یا خانه‌های بازی استفاده می‌شود که هم به زیبایی و شادی‌بخشی محیط بیفزاید و هم به عنوان ضربه‌گیر دیوار عمل کند.

  1. قابل شستشو

محیطی که کودک در آن به بازی و فعالیت می‌پردازد نیازمند نظافت منظم و کامل است. دیوارهای اتاق کودک و یا مهدکودک نیز  هم‌چون کف آن نیازمند شستشو و نظافت است. در بسیاری مواقع کودکان با مداد و وسایل نقاشی خود بر روی دیوارها خط می‌کشند. گاهی کودکان با دست‌های کثیف و رنگی خود، دیوارها را لمس کرده و باعث کثیف و لکه شدن آن می‌شوند. قابل ششتشو و نظافت بودن دیوار اتاق کودک و یا دیوار مهدکودک از الزامات است. دیوارپوش مهدکودک نوین‌فوم قابل شستشو می‌باشد. سطح این دیوارپوش به راحتی شسته و تمیز می‌شود و آب به داخل این فوم نفوذ نمی‌کند. رنگ و طرح این فوم‌ در مقابل شستشو مقاوم بوده و با شستن، رنگ و اندازه این دیوارپوش تغییری نمی‌کند و کیفیت دیوارپوش ثابت می‌ماند. استفاده از شوینده‌های خانگی هیچ لطمه‌ای به این دیوارپوش نخواهد شد.

  1. مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدن

‌محصولات نوین‌فوم به دلیل تراکم بالا و کیفیت مناسب در برابر ضربه و خش بسیار مقاوم می‌باشند. دیوارپوش مهدکودک نوین‌فوم مانند سایر محصولات این شرکت از تراکم و قابلیت ارتجاعی بالایی برخوردار می‌باشد و در برابر شربه وشایل نوک‌تیز مقاوم بوده و به راحتی سوراخ و یا پاره نمی‌شود.دیوارپوش مهدکودک پوست ماری

  1. ضربه‌گیری بالا

تراکم بالای فوم‌های نوین‌فوم باعث افزایش خاصیت ارتجاعی این محصولات و در نتیجه ضربه‌گیری بسیار بالای آن‌ها گردد. افزایش ضخامت همیشه به معنای ضربه‌گیری مناسب نیست. چنانکه اگر دیوارپوشی خاصیت ارتجاعی مناسبی نداشته باشد افزایش ضخامت نیز سبب ضربه‌گیری و ایمن سازی دیوار نخواهدشد. نوین‌فوم با افزایش تراکم و ارتجاع دیوارپوش مهدکودک خود به شما این اطمینان را می‌دهد که دیواری که با این دیوارپوش پوشانده شود از ایمن‌سازی بالای برخوردار خواهد شد. ضربه‌گیری دیوارپوش مهدکودک نوین‌فوم با آزمایشات گوناگون مورد تایید قرار گرفته است.

  1. غیر سمی و سازگار با محیط زیست

دیوارپوش مهدکودک نوین‌فوم از فوم پلی اتیلن EVA تهیه شده و هیچ خطری برای سلامت کودکان ندارد. در این دیوارپوش هیچ‌گونه مادۀ سمی و یا ماده‌ای که سلامت کودان را به خطر اندازد و یا موجب آلرژی و حساسیت کودک شود وجود ندارد. هم‌چنین این فوم سازگاری بالایی با محیط زیست داشته و موجب آلودگی محیط زیست نخواهد شد.

  1. نصب آسان دیوارپوش فومی

دیوارپوش مهدکودک نوین‌فوم به صورت فوم رول تهیه می‌شود و حمل و نصب آن بسیار آسان است. اسن دیوارپوش‌ها به سادگی با چسب و یا رول‌پلاک بر روی دیوار نصب می‌شوند. هر چند کمک گرفتن از نصاب منجر به نصب بهتر و زیباتر آن خواهد شد امّا خود شما نیز از عهدۀ نصب آن برخواهید آمد.

  1. قیمت مناسب

قیمت دیوارپوش مهدکودک عاملی مهم در انتخاب آن است. گاه قیمت بالا و نامناسب، باعث می‌شود دیوارپوش از لیست تجهیزات مهدکودک خط بخورد. در این حالت تنها برای زیباسازی دیوارهای مهدکودک از استیکرها و یا نقاشی دیوار بهره گرفته میشود و به ایمن‌سازی دیوار مهدکودک و خانه بازی توجه نشود. عدم استفاده از دیوارپوش فومی باعث افزایش ریسک آسیب دیدن کودک در هنگام بازی میگردد. اینک  قیمت‌ مناسب دیوارپوش مهدکودک نوین‌فوم، به شما این امکان را می‌دهد که با کمترین هزینه، ضمن زیباسازی دیوارهای مهدکودک و خانه بازی خود، آن‌ها را ایمن‌سازی نیز نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دیوارپوش مهدکودک و خانه کودک با مشاورین نوین فوم تماس بگیرید.

 

سفارش دهید
[ratings]
محصولات پیشنهادی