پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

کفپوش تایل

کفپوش تایل یکی از بهترین محصولات برای پوشش سطوح لیز و لغزنده به شمار می رود. سر خوردن و لیز خوردن هنگام قرار گرفتن بر روی سطوح لیز مانند سرامیک و کاشی و به تبع آن وقوع آسیب ها جسمانی، یکی از مشکلات و معضلات دائمی افراد می باشد. هنگام استفاده از فضاهایی مانند حمام و استخر به علت تماس آب با سطح زمین، احتمال لیز خوردن و آسیب دیدگی افراد بیش از پیش افزایش پیدا می کند. در چنین شرایطی، یکی از اقدامات کاربردی و مثمر ثمر در این زمینه، سفارش و خرید کفپوش مشبک تایلی به شمار می رود. خاصیت ارتجاعی و حالت پذیری این محصولات، به انضمام کیفیت و دوام مناسب، ضمن پوشش مطلوب سطوح مورد نظر، از لیز خوردن و سر خوردن افراد نیز جلوگیری به عمل می آورد. ناگفته نماند که نصب و پیاده سازی کفپوش های مشبک تایلی، بسیار آسان و راحت صورت می گیرد. همچنین برای نصب و اجرای این محصولات به انجام عملیات زیرسازی کف، نیازی نخواهد بود. به طور کلی، کفپوش مشبک تایلی در فضاهای دارای سطوح لیز و لغزنده و به منظور جلوگیری از سر خوردن افراد و ارتقای ایمنی محیط، کاربرد بسیار گسترده و فراوانی دارد.

کفپوش تایل

لزوم استفاده از کفپوش مشبک تایلی

بدون تردید، یکی از مؤلفه های مؤثر و حائز اهمیت در محیط های در مجاورت و تماس با آب، ایمن سازی و انجام اقدامات و تمهیدات لازم در این زمینه می باشد. کفپوش مشبک تایلی، از جمله اقدامات و تمهیدات راهگشا و در عین حال مثمر ثمر برای جلوگیری از آسیب و صدمه به افراد، به ویژه در هنگام راه رفتن و استفاده از سطوح لیز و لغزنده می باشد. از سوی دیگر، اولین و مهم ترین اقدام مناسب، در جهت تامین سلامت و امنیت افراد، هنگام استفاده از فضاهای ورزشی، ایمن سازی و سالم سازی محیط می باشد. انتخاب و خرید کفپوش های از نوع مشبک تایلی، برای متبلور ساختن ایمنی و امنیت در فضاهای ورزشی، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. دوام و استقامت، در کنار ضربه پذیری و خاصیت ارتجاعی کفپوش مشبک تایلی، در صورت افتادن افراد بر روی آن، ضمن دفع شدت ضربه وارد شده، مانع از آسیب و صدمه به افراد می شود. بر همین اساس، امروزه برای افزایش ایمنی و جلوگیری از بروز حادثه ها و اتفاقات خطرناک، به ویژه در سالن های ورزشی، استفاده از کفپوش مشبک تایلی را در دستور کار قرار می دهند.

ویژگی های قابل توجه کفپوش مشبک تایلی

کفپوش تایل مشبک مانند تاتامی نوین فوم  از مواد اولیه کاملا مرغوب و در عین حال بهداشتی و استاندارد، طراحی و تولید می گردد. کیفیت، دوام و استحکام این محصولات، به خوبی از کفپوش های مشبک تایلی، در برابر عوامل محیطی، فرسایش و سائیدگی محافظت و مراقبت می نماید. از جمله ویژگی های بسیار مهم و حائز اهمیت این نوع کفپوش، خاصیت ارتجاعی، نرمی و حالت پذیری سطح آن می باشد. بر این اساس، علاوه بر تحمل وزن و فشار زیاد، این محصولات سلامت و امنیت افراد و ورزشکاران را علی الخصوص، در مواقع لیز خوردن و سر خوردن به نحو مطلوب و مناسب تامین می نمایند. لازم به ذکر است که کفپوش مشبک تایلی در ابعاد و اندازه های متنوع و رنگبندی های جذاب و قابل توجه ساخته و پرداخته می گردد.

ضد آب بودن و ضد رطوبت بودن، از دیگر ویژگی های قابل توجه و مؤثر کفپوش های مشبک تایلی تلقی می شود. نگهداری بسیار آسان و کم هزینه، مقاومت و دوام بالا در برابر احتراق و حریق، استقامت مناسب در مقابل عوامل شیمیایی و اسیدها، سهولت در حمل و نقل و جابجایی و قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف نظیر خاک نرم، آسفالت و سیمان، از دیگر ویژگی های شاخص این نوع کفپوش ها محسوب می شود. در این میان، از قیمت منصفانه و مقرون به صرفه کفپوش مشبک تایلی نیز نباید غافل شد.

کفپوش تایل حیاط

مهم ترین موارد کاربرد کفپوش مشبک تایلی

به طور کلی، به سبب برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد و متمایز، قابلیت استفاده از کفپوش مشبک تایلی در بسیاری از فضاها امکان پذیر می باشد. بر این اساس، استفاده در فضاهای لیز و لغزنده مانند رختکن، حمام و کناره های استخرها، بخشی از موارد کاربرد کفپوش های مشبک تایلی به حساب می آید. استفاده در آسانسورها، راه پله ساختمان، رستوران ها، فضاهای ورزشی، راهروهای ورودی، آشپزخانه ها، اداره ها و کافی شاپ ها، از دیگر موارد کاربرد کفپوش مشبک تایلی محسوب می شود. همچنین در کارخانه ها و خطوط انتقال نقت و گاز از این کفپوش های پلاستیکی در زیر لوله و فلنج به عنوان کفپوش صنعتی ضد روغن و آب استفاده می شود.  از این محصولات برای پوشش سطح کف بیمارستان ها، به عنوان کفپوش بیمارستانی ایرانی و کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی نیز می توان استفاده به عمل آورد.

[ratings]
محصولات پیشنهادی