پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

ورق میکرو

ورق فوم میکرو یا ورق میکرو سل نوین فوم با استحکام بسیار بالا و خاصیت ضربه پذیری و عایق بودن بالا از انواع ورق فوم کفش است. این ورق فوم  کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. نوین فوم با استاندارد و تکنولوژی روز دنیا در جهت پاسخگویی به نیاز صنایع کشور اقدام به تولید این محصول نموده و ورق میکروسل را در طرح، ابعاد و رنگبندی های مختلف با کیفیت بالا به بازار می نماید. ورق میکرو نوین فوم با طرحهای جذاب و استحکام و مقاومت سایشی بسیار بالا محصولی ایده ال جهت استفاده در زیره کفش، صنعت سراجی و سایر استفاده های صنعتی و تزیینی می باشد. ورق‌ فوم سخت میکروسل شرکت نوین فوم  با استحکام بسیار بالا در برابر ساییدگی و عایق بودن در بسیاری از صنایع از جمله صنعت تولید کیف و کفش کاربرد فراوان دارد. این محصول با ابعاد و رنگ‌بندی‌های متنوع  در دو نوع ساده و آج‌دار تولید می شود . نوین فوم به عنوان تولید کننده ورق میکرو و سایر انواع فوم و لاستیک به صورت ورق ، قطعه و زیره کفش صنایع داخلی را از واردان این محصولات بی نیاز می سازد.

این محصول را می توانید در این صفحه یا صفحه سفارش محصول نوین فوم سفارش دهید و از مزایای ویژه آن بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و دریافت نمونه با مشاورین نوین فوم تماس بگیرید.

موارد استفاده ورق میکرو:

  • ورق میکروسل صنعت کفاشی
  • صنایع خودروسازی و قطعه سازی
  • صنایع کشتی سازی
  • استفاده به عنوان فوم ضربه گیر در کفش های ایمنی، پوتین و کلاه ایمنی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره ورق میکرو و میکروسل آجدار ، مشاوره و خرید انواع فوم کفاشی و سراجی با مشاورین نوین فوم تماس بگیرید .

تصاویر ورق میکرو (ورق میکروسل) نوین فوم

مشخصات ورق میکرو نوین فوم

ضخامت10 میلی متر20 میلی متر
ابعاد (سانتی متر)100 در 125100 در 125
100 در 150100 در 150

[ratings]
محصولات پیشنهادی