پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

کفپوش ایروبیک

یکی از کفپوش های مفید و مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی، کفپوش ایروبیک می باشد. کفپوش ایروبیک علاوه بر کیفیت بسیار بالا، از خاصیت ضربه پذیری مطلوبی برخوردار می باشد. یکی از اصول اساسی و مهم در سالن های ورزشی حفظ سلامت و ایمنی ورزشکاران به شمار می رود. بر همین اساس انتخاب کفپوش با کیفیت و دوام بالا نقش بسزایی را در این زمینه ایفا می کند. یکی از ورزش های موجود که برای رسیدن به آمادگی جسمانی با استفاده از تمرین های هوازی و حرکات موزون صورت می گیرد، انجام ورزش ایروبیک می باشد. این ورزش به افزایش و بهبود سیستم تنفسی، حفظ سلامت قلب و عروق کمک شایانی می کند. این ورزش در عین ساده بودن، بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه می باشد. برای پیشگیری از افسردگی، بی تابی و بی حوصلگی، ورزش ایروبیک نقش بسزایی را ایفا می کند. این ورزش ضمن کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، در حفظ و بهبود سلامت بدن هم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به منظور افزایش سطح کیفیت حرکات و میزان سلامتی ورزشکاران، استفاده از کفپوش ایروبیک با کیفیت بالا بسیار تاثیر گذار می باشد.کفپوش ایروبیک ورزشی تمرین

ویژگی های کفپوش ایروبیک

کفپوش ایروبیک به دلیل خاصیت ضربه پذیری بالا، نقش مهمی را در زمینه سلامت ورزشکاران بر عهده دارد. این کفپوش ها به طور معمول از جنس فوم های بهداشتی تولید و عرضه می گردند. بر همین اساس استاندارد و بهداشتی بودن آن در الویت قرار می گیرد. برای کفپوش هایی که تماس مستقیم با پوست برقرار می کنند مانند کفپوش تاتامی فوم Eva استفاده می شود. این فوم علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال بودن، به سبب بهداشتی بودن هیچ گونه عارضه ای را برای پوست ایجاد نمی کند. استفاده از این فوم ها برای افرادی که دارای پوست حساس می باشند، انتخاب مفید و مؤثری می باشد. تشک ایروبیک برای حفظ سلامت بدن، زانو و کف دست و جلوگیری از تماس آنها با سطح زمین مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت عدم استفاده از این کفپوش ها ضمن لیز خوردن و افتادن ورزشکار، در تماس با سطح زمین، احتمال بروز آسیب های جدی نیز وجود دارد. همچنین استفاده از کفپوش مناسب مانع از سرایت آلودگی از زمین به بدن ورزشکار می گردد. به همین منظور از شیوع بیماری های پوستی جلوگیری به عمل می آورد.

 

مزایای استفاده از کفپوش ایروبیک

کفپوش ایروبیک به دلیل خاصیت ارتجاعی بالا، در برابر آسیب های فیزیکی به بدن ورزشکار پیشگیری می کند. در نتیجه ورزشکار بدون کمترین آسیب به انجام حرکات و تمرین های خود می پردازد. در صورت تعریق ورزشکار و تماس در اثر تماس با کفپوش، به راحتی قابل شستشو بوده، که این موضوع از لحاظ رعایت اصول بهداشتی حایز اهمیت می باشد. همچنین این کفپوش ها ضد آب هستند و در رنگ های متنوع و جذابی عرضه می گردند. یکی از مزایای شاخص کفپوش ایروبیک ایمن و استاندارد بودن آن است، که باعث کاهش صدمات احتمالی می شود. جابجایی و حمل آسان این مدل کفپوش نیز از نکات مثبت آن به شمار می آید. عدم لغزندگی کفپوش هم در افزایش عملکرد ورزشکاران بسیار تاثیر گذار است. با خرید و سفارش کفپوش مقرون به صرفه و با قیمت مناسب، ضمن بهره مندی از کفپوش با کیفیت، حفظ و بهبود سلامتی بدن را برای خود به ارمغان آورید.

[ratings]

 

محصولات پیشنهادی