پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

تاتامی فدراسیونی

بدون شک با شنیدن تاتامی فدراسیونی، این سوال برایتان مطرح می شود که تاتامی فدراسیونی چیست؟ تاتامی فدراسیونی از جنس تشک تاتامی مرغوب می باشد که با توجه و در نظر گرفتن استاندارد های جهانی و بین المللی تولید می شوند. گاها به این محصول شیاپچانگ یا شیاپچانگ تکواندو نیز گفته میشود.  این نوع از کفپوش تاتامی با تراکم بسیار بالا ،  رنگ بندی متنوع و طراحی هوشمندانه استفاده بسیاری در ورزش های رزمی ، سالن های مساقات تکواندو و کاراته و در ورزشگاه ها و سالن ها ورزشی رزمی حر فه ای می باشد. همانگونه که استفاده از تاتامی عادی در منازل، موسسات آموزشی، پارک ها، مهد کودک ها و همچنین مدارس رواج فراوانی دارد تشک تاتامی فدراسیونی نوین فوم بسیار مناسب ورزش رزمی مانند کفپوش تاتامی کاراته ، تکواندو ، جودو و سایر رشته های رزمی می باشد. سطح انعطاف پذیر ، متراکم و در عین حال نرم تاتامی فدراسیونی باعث می شود تا امکان ورزش کردن بدون آسیب دیدگی در باشگاه حرفه ای و باشگاه خانگی و در هر زمان مکان برای ورزشکاران فراهم مینماید.تاتامی فدراسیونی

ویژگیهای تاتامی فدراسیونی

از جمله مهم ترین ویژگی کف پوش های تاتامی فدراسیونی، می توان به تراکم بالای این کفپوش اشاره کرد. همچنین می توان تنوع در رنگ بندی این کف پوش ها اشاره کرد. زیرا این ویژگی نه تنها استفاده از تاتامی فدراسیونی را برای تمامی افراد با سن و سالی مختلف فراهم می سازد، بلکه رنگ های شاد و متنوع به کار رفته در ساخت و تولید آن سبب افزایش احساس شادابی و تقویت هوش هیجانی کودکان تا سنین ۴ سالگی می شود.

همچنین از دیگر ویژگی های این کف پوش می توان به بافت و جنس مرغوب آن ها اشاره کرد. سطحی نرم و قابل ارتجاع که علاوه بر آن که مانع از ضرب دیدگی اشخاص در طول ورزش و کودکان در حین بازی می شود، بلکه امکان شست و شویی آسان و بدون تغییر رنگ را برایتان به ارمغان می آورد.

اگر چه رنگ بندی متنوع و جنس مطلوب این کف پوش ها از جمله ویژگی های برتر تاتامی فدراسیونی می باشد، اما به یاد داشته باشید که آن چه سبب محبوبیت بیش از پیش این کف پوش در برابر دیگر کف پوش های موجود در بازار می شود، توجه بیش از اندازه به کیفیت بالا و ضربه گیری مناسب ورزش های رزمی سنگین می باشد. اولویت قرار دادن نکات و مسائل بهداشتی از جمله اصلی ترین گام در طراحی و تولید تاتامی فدارسیونی می باشد. همین  ویژگی سبب گشته تا این کف پوش در شمار معدود کف پوش های مورد تایید وزارت بهداشت قرار گیرد. داشتن گواهی بهداشت در تولید این کف پوش ها حاکی از مورد توجه قرار دادن نکات بهداشتی در ساخت و تولید این تاتامی می باشد.

همان طوری که پیش تر اشاره کردیم، تاتامی های فدراسیونی از جمله کف پوش هایی پر کاربرد در باشگاه های ورزشی و رزمی و ورزشگاههای حرفه ای می باشد. شما می توایندی با تهیه یک کیسه بوکس آویزان و چند عدد تاتامی فدراسیونی یک هوم جیم در خانه برای تمرینات ورزشی فراهم کنید. . کف پوش های که به دلیل عدم وجود سطوحی زبر و خشک انتخابی مناسب برای بازی کوکان می باشد. زیرا عدم وجود سطح خراشنده در این کف پوش، نه تنها موجب ایجاد احساس راحتی در کودکان می شود بلکه احتمال خطراتی مانند ضرب دیدگی، خراشیدگی سطح پوست و به طور کلی وارد شدن هر گونه آسیب به پا و اندام ورزشکار را کاهش می دهد و از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

 • امکان تولید در تمامی رنگها و همچنین به صورت تاتامی دو رنگ
 • سطح نرم و بهداشتی
 • ضد آب و عایق رطوبت
 • کیفیت بسیار بالا و متراکم
 • حمل و نصب آسان
 • امکان تولید و نصب به صورت تشک تاتامی ۸ ضلعی مناسب ورزش های رزمی تکواندو و کاراته
 • قابلیت تولید به ابعاد و متراژ مورد نیاز مشتری

مهمترین مزایای کفپوش تاتامی فدراسیونی

 • ایمنی: کفپوش تاتامی فدراسیونی دارای ویژگی‌های ایمنی بالا است که از آسیب‌ها و زخمی شدن در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی جلوگیری می‌کند.
 •  جذب ضربه: این نوع کفپوش قابلیت جذب ضربات و فشارهای ناشی از ورزش‌های رزمی را دارد که باعث کاهش خطرات مربوط به آسیب‌های ورزشی می‌شود.
 • پوشش مناسب: کفپوش تاتامی فدراسیونی یک پوشش مناسب برای سالن‌های ورزشی و باشگاه‌های رزمی است که به راحتی قابل نصب و استفاده است.
 • مقاومت در برابر سایش: این کفپوش مقاوم در برابر سایش و استفاده مکرر است که باعث افزایش عمر مفید آن می‌شود.
 • راحتی شستشو و تمیزکاری: کفپوش تاتامی فدراسیونی به راحتی قابل شستشو و تمیزکاری است و از نگهداری آسان و بهداشت محیط ورزشی اطمینان می‌دهد.

تاتامی فدراسیونی از تاتامی‌های معمولی در نظر تراکم و استحکام تفاوت‌های مهمی دارد. تاتامی فدراسیونی عموماً دارای تراکم بالاتری است که باعث افزایش پایداری و ایمنی در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی می‌شود. این تراکم بالا همچنین باعث کاهش خطر لغزش و آسیب‌های ورزشی مرتبط با آن می‌شود.

در مورد استحکام، تاتامی فدراسیونی عموماً از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده می‌شود که مقاومت بالایی در برابر فشار، ضربات و سایش دارند. این ویژگی‌ها باعث افزایش عمر مفید تاتامی فدراسیونی می‌شود و همچنین به کاربران اطمینان می‌دهد که از یک سطح استحکام مناسب برای فعالیت‌های ورزشی خود استفاده می‌کنند.

خرید تاتامی فدراسیونی

همان طوری که می دانید امروزه شاهد قیمت های متنوعی از کف پوش های تاتامی می باشیم. کف پوش هایی که توسط شرکت های مختلفی عرضه و ارائه می شوند.

نوین فوم معتبر ترین مرکزتولید و خرید تاتامی فدراسیونی در ایران میباشد. مشاورین نوین فوم با ارائه مشاوره ای رایگان و همچنین پیشینه ای درخشان شما را در انتخاب و خرید تاتامی فدراسیونی مناسب با قیمتی مطلوب و ابعاد مورد نظر باشکاه یا سالن ورزشی شما همراهی می نماید.

مرغوبیت و کیفیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید تاتامی فدراسیونی، عاملی موثر در قیمت  کف پوش تاتامی فدراسیونی می باشد.  امکان سفارش آنلاین، تحویل سفارش در درب منزل و همچنین اطلاع رسانی از تخفیفات ویژه از دیگر مزایا خرید تاتامی فدراسیونی از  مجموعه صنعتی نوین فوم می باشد.

 

 

 

محصولات پیشنهادی