پیچ اینستاگرام نوین فوم
کليک کنيد

خصوصیات مت یوگا مناسب

اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸
نوین فوم

پالایش روح و جسم به وسیله تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، به نحو مطلوب امکان پذیر می شود. امروزه انجام فعالیت های ورزشی تنها با استفاده از یک تشک ورزشی با کیفیت و برخورداری از فضایی آرام، در بیشتر منازل به سادگی تحقق می یابد. برای انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، در گام نخست نیاز به فراهم ساختن ملزومات و تجهیزات متناسب با ورزش یوگا می باشد. برای کسانی که به علت نداشتن زمان کافی، فرصت رفتن به باشگاه و استفاده از مزایای مفید ورزش یوگا را ندارند، با تهیه زیرانداز و تشک مخصوص یوگا می توانند باشگاه را به خانه خود بیاورند. بر همین اساس، استفاده از زیرانداز باکیفیت و مرغوب، در انجام حرکات بهتر و مناسب تر ورزش یوگا از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. با تهیه ملزومات مورد نظر، انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب صورت عینی و واقعی به خود می گیرد.

مت یوگا

تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، انرژی و آرامش بینظیری به روح و جسم می بخشد. بر اساس مطالعات صورت گرفته، ورزش یوگا برای ارتقای سلامتی بدن به وسیله روش های مختلف مفید و تاثیر گذار می باشد. انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، در بهبود سلامت مغز و استخوان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. همچنین نشانه های اضطراب و افسردگی در پرتو انجام ورزش یوگا به صورت چشمگیری کاهش پیدا می کند. افراد مبتلا به دیابت به وسیله یوگا می توانند بر روند بیماری خود مدیریت کنند. تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، سبب فائق آمدن فرد بر تنش و استرس های موجود در ابعاد مختلف زندگی خود می شود. خنثی سازی این موارد، به دست آوردن تمرکز لازم، به آغوش کشیدن آرامش و دستیابی به شادی واقعی، با توسل به انجام ورزش یوگا به واقعیت تبدیل می گردد. آرام سازی ذهن، انعطاف پذیری، به دست آوردن تعادل، تنظیم و تقویت بدن از جمله هدف های مهم و اساسی انجام این ورزش به شمار می آید.

 

مزیت های تاثیر گذار تمرین یوگا در منزل با مت یوگا

انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز یوگا مناسب، یک ورزش مناسب و ایده آل بر کاهش و سوزاندن چربی های اضافی بدن محسوب می گردد. با انجام تمرینات منظم و روزانه این ورزش، می توان تحقق کاهش وزن را برای خود میسر ساخت. با یوگا تقویت و قوی ساختن عضلات، ماهیچه ها و بافت های نرم بدن به نحو مطلوبی انجام می گیرد. بهبود حالت بدن، با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ناشی از انجام این ورزش امکان پذیر می شود. یکی از مزیت های بارز و قابل توجه انجام ورزش یوگا، بالا بردن سطح اکسیژن مغز می باشد که بهبود خلق و خو و ارتقای تمرکز ذهنی را با خود به ارمغان می آورد. تنفس عمیق و صحیح در هنگام انجام ورزش یوگا، سبب افزایش ظرفیت و حجم ریه می گردد. ریلکسیشن و تمدد اعصاب نیز در نتیجه این امر نمود بارز پیدا می کند. آرام شدن ضربان قلب و کاهش چشمگیر فشار خون در اثر تمرینات ناشی از ورزش یوگا، یک روش درمانی مفید برای مبتلایان به مشکلات قلبی و فشار خون بالا محسوب می گردد. تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن نیز یکی از جنبه های مثبت این ورزش به شمار می رود. بهره مند شدن از تمام مزایای مهم و تاثیر گذار ذکر شده ورزش یوگا، در کنار تهیه یک زیرانداز مرغوب و استاندارد به بهترین شکل تامین می شود. تشک انتخاب شده انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، باید بر اساس ویژگی های فیزیولوژیکی فرد از نظر سایز هیکل، اندازه قد و فرم باشد. افرادی که برای انجام ورزش یوگا با درد های مفصلی دست به گریبان هستند، می توانند تشک های دارای ضخامت بالا را مورد استفاده قرار دهند. انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، با استفاده از تشک مخصوص این ورزش و ساخته شده از فوم با دوام، یک راهکار مفید و تاثیر گذار در انجام حرکات بهتر یوگا به شمار می رود.

 

ویژگی و مشخصات انجام تمرین یوگا در منزل با مت یوگا مناسب

استفاده از تشک فومی برای انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، یک روش مقرون به صرفه و بسیار تاثیر گذار می باشد. خاصیت ضربه گیری مطلوب این محصول، استفاده از آن را در منزل و محیط کار به راحتی امکان پذیر می سازد. خاصیت ارتجاعی زیرانداز یوگا، مانع از جذب ضربات وارده شده به بدن می گردد که در نتیجه این امر، از درد شدید و ایجاد آسیب جلوگیری به عمل می آید. انجام تمرینات ورزش یوگا به ویژه در مواقع ایجاد تعادل، ممکن است سبب لیز خوردن و افتادن فرد روی سطح زمین گردد. به همین جهت تراکم بالای زیرانداز یوگا، علاوه بر ممانعت از سر خوردن، ایجاد تعادل فرد را نیز فراهم می سازد. طراحی و ساخت این زیرانداز بر اساس اصول و استانداردهای روز صورت می گیرد.

کیفیت بالای مواد اولیه بکار رفته در بافت زیرانداز، دوام و استحکام قابل توجه آن را با خود به دنبال دارد. تولید محصول از مواد کاملا بهداشتی در جهت تامین و رعایت مسائل بهداشتی و سلامتی فرد صورت گرفته است. همچنین سازگاری محصول با پوست بدن هیچگونه عوارضی را در هنگام انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، به همراه خود ندارد. ضد آب بودن محصول، مانع از جذب آب و خیس شدن سطح آن می شود. تنوع بالای زیرانداز در رنگبندی، هر سلیقه و نیازی را تحت پوشش خود قرار می دهد. قیمت مقرون به صرفه و مطلوب این محصول، انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب را به خوبی محقق می سازد. زیرانداز یوگا علاوه بر استفاده در ورزش یوگا، در ورزش هایی نظیر ایروبیک و پیلاتس نیز کاربرد گسترده و مؤثری دارد.

 

اهمیت ضخامت برای انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب

راحتی زیرانداز یوگا، با ضخامت مناسب آن رابطه عمیق و مستقیم دارد. ضخامت کم محصول در حین انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب، موجب آسیب وارد شدن به زانوها می شود. کشش مطلوب محصول به وسیله بافت آن تعیین می گردد. چسبندگی بالای زیرانداز یوگا، در حین انجام حرکات از جابجایی و لغزش آن جلوگیری به عمل می آورد. این محصول فاقد هرگونه مواد سمی بوده و از سازگاری کامل با محیط زیست برخوردار می باشد. وزن سبک و قابلیت حمل آن، یکی از مزایای مهم در حین انجام تمرین یوگا در منزل با زیرانداز مناسب به شمار می آید. با سفارش و خرید زیرانداز با کیفیت و استاندارد و انجام ورزش یوگا، بهره مندی از آرامش روحی و جسمی را به وجود خود هدیه کنید.

مطالب مشابه

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *